• BRAMA DO GARAŻU SEGMENT SEGME NAPĘD PILOTY 250x224

Symbol: 7942802627
3498.67
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu około 5 tygodni
Cena przesyłki 118
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty 0
Kurier 118
Kurier (Pobranie) 139
Dostępność Duża dostępność

Zamówienie TEL: 586835295, 500117276

Zostaw telefon

BRAMA SEGMENTOWA GARAŻOWA SEGME Z NAPĘDEM CAME, POZIOMA, CIEPŁA, 2 PILOTY

 • Wymiary (mm): 2500x2240
 • Kolor:BIAŁY
 • Wzór:PRZETŁOCZENIE WĄSKIE

Stwórz bramę idealnie pasującą do Ciebie i Twojego domu.

SEGME to marka, która jest gwarancją doboru najlepszych na rynku rozwiązań, materiałów i parametrów nowoczesnych bram segmentowych. Argumentów "ZA" jest wiele - zobacz najważniejsze!

Minimalna wysokość nadproża 19 cm.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY:

 • Maksymalna oszczędność przestrzeni w garażu i przed nim.
 • Znakomite parametry cieplne.
 • Wzmocnione parametry bezpieczeństwa.

W standardzie otrzymujesz wszystko, czego potrzebujesz Ty i Twój garaż.

Dzięki ogromnemu wyborowi wzorów i kolorów brama garażowa SEGME pozwala uzyskać kompozycję dopasowaną do każdego budynku.

PRZEDPŁATA - 30%

Uwaga! W celu realizacji zamówienia wymagamy przedpłaty w wysokości 30% wartości zamówienia.

image
image

SKŁADOWE BRAMY W WYPOSAŻENIU STANDARD:

 • system prowadzeń RSC wyposażony w boczne płyty wzmocnieniowe
 • dookolne uszczelnienie konstrukcji
 • profil spinający system prowadzeń poziomych ze stalowymi uchwytami montażowymi
 • zabezpieczenia sprężyn skrętnych
 • system prowadzeń zamkniętych z zabezpieczonym górnym łukiem jezdnym
 • hamulec rolki stosowany w bramach z obsługą ręczną, pozwalający na
 • zatrzymanie bramy w pozycji otwartej
 • uchwyty montażowe

Nasze bramy tworzymy z wielokrotnie przetestowanych i najbardziej niezawodnych rozwiązań. Wybrane profile, skrzynki i prowadnice zapewniają najwyższą trwałość, niezawodność działania i najlepsze właściwości termoizolacyjne.

WZORY

image

W innych aukcjach dostępne są rodzaje przetłoczeń: 1. przetłoczenie wąskie, 2. bez przetłoczenia, 3. przetłoczenie szerokie

PRZETŁOCZENIE WĄSKIE - DOSTĘPNA KOLORYSTYKA:

Dziś możliwości wzornicze pozwalają dobrać bramę idealnie pasującą do całej posesji - koloru ścian garażu i budynku, drzwi, okien czy rolet zewnętrznych. Dużym powodzeniem cieszą się wzory imitujące drewno, które dodają ciepła naszym domom. Jednorodne kolory coraz częściej goszczą szczególnie tam, gdzie preferowana jest architektura nowoczesna. Wszystko zależy od Twojego poczucia estetyki i stylu całej zabudowy. Oczywiście i tu możesz liczyć na nasze doradztwo wsparte wieloletnim doświadczeniem.

Domyślnie oferujemy produkt w kolorze widocznym na miniaturce. W przypadku wyboru innego koloru prosimy o dodanie informacji w formularzu podczas zamówienia.

image

BIAŁY

image

BRĄZ

image

ANTRACYT

ZALETY BRAM GARAŻOWYCH SEGME

OSZCZĘDNOŚĆ MIEJSCA

To jedna z charakterystycznych cech bram segmentowych. Brama otwiera się pionowo w górę, więc możesz podjechać i zatrzymać auto tuż przed bramą. To ważne szczególnie, kiedy masz krótki podjazd do garażu lub podjazd bezpośrednio z ulicy. W środku garażu masz także do dyspozycji całą przestrzeń, co zwiększa komfort parkowania, a czasem jest koniecznością.

KOMFORT NA CO DZIEŃ

Bramy segmentowe to czysta przyjemność – możesz otwierać ręcznie, bo system sprężyn na prowadzeniach powoduje, że praktycznie nie potrzeba siły, by unieść bramę do góry. Ta ewentualność w zasadzie dotyczy sytuacji, kiedy zabraknie prądu, bo dziś w domach naszych klientów instalujemy bramy wyposażone w napęd automatyczny i sterowanie zdalne. To, że nie musisz wychodzić z samochodu przy wyjeździe czy wjeździe do garażu, docenisz przede wszystkim podczas deszczu, silnego wiatru, niskich temperatur czy w godzinach nocnych.

JEDNA Z NAJWYŻSZYCH IZOLACYJNOŚCI CIEPLNYCH WŚRÓD BRAM GARAŻOWYCH

Doskonałą izolację cieplną zawdzięczamy przede wszystkim kurtynie bramy, zbudowanej z dużych i grubych paneli. Każdy panel ma grubość 40 mm i wykonany jest z blachy stalowej ocynkowanej ogniowo, wypełnionej pianką poliuretanową i powlekanej poliestrem. Obok znakomitej izolacyjności cieplnej panela, bardzo istotną sprawą jest utrzymanie termiki prowadnic pionowych, które często są przyczyną nieszczelności w garażach. Bramy SEGME uszczelnione są trwałymi uszczelkami na całym obwodzie, dolna uszczelka niweluje wszelkie nierówności podłoża.

Mówiąc językiem technicznym – termoizolacyjność zastosowanej w panelu piany wynosi w przybliżeniu 0,026 (W/m2K). Współczynnik U osiągnął bardzo dobrą wartość 0,6 W/m2K, co pozwoliło na uzyskanie parametru dla całej bramy na poziomie 1,2W/m2K.

WZMOCNIONE ZABEZPIECZENIE PRZED WŁAMANIEM

Bramy SEGME są dużo bardziej bezpieczne i trwałe, niż rozwiązania standardowe stosowane w bramach innych producentów. Innowacyjny system prowadnic zamkniętych oraz zabezpieczeń rolki górnej i dolnej tworzą system podwyższonej odporności na włamania z zewnątrz. Rolki jezdne, przemieszczające się w prowadnicy zamkniętej, są pod ciągłą ochroną , co znacznie utrudnia włamanie nawet przy użyciu łomu.

BEZPIECZEŃSTWO MIESZKAŃCÓW NA CO DZIEŃ

Bramy SEGME to ochrona mieszkańców w pełnym zakresie. Panele bramy są tak wyprofilowane, że możliwość przytrzaśnięcia palców została całkowicie wyeliminowana. Każda brama wyposażona jest zabezpieczenie na wypadek pęknięcia sprężyn. Brama posiada także zabezpieczenie przed przyciśnięciem – kiedy przy opadaniu napotka na jakiś opór, wyłącznik przeciążeniowy unosi bramę do góry.

OGROMNE MOŻLIWOŚCI WZORNICZE

Każda brama to efekt doboru poszczególnych elementów i rozwiązań zgodnie z potrzebami, parametrami garażu i stylu posesji. Gama kolorów i wzorów jest tak duża, że z pewnością umożliwi dobranie bramy idealnie dopasowanej do Twojego domu.

SOLIDNE I TRWAŁE

Stalowe panele, system sprężyn skrętnych i konstrukcja prowadzeń wykonana ze stali ocynkowanej ogniowo zapewniają długoletnią i bezawaryjną pracę bramy. Dodatkowo każdy system prowadzeń w naszych bramach wyposażony jest w boczne płyty wzmacniające, które poprawiają stabilność konstrukcji. Kiedy brama ma szerokość powyżej 4500 mm, wyposażona zostaje dodatkowo w profile wewnętrzne typu „omega”. Dzięki temu wzmocniony zostaje panel bramowy i unikamy tym samym efektu stałego odkształcenia się płaszcza bramowego.

INNOWACYJNY SYSTEM PROWADNIC RSC - SOLIDNY I PROSTY

System prowadzeń RSC (Reliabe – niezawodny, Secure – bezpieczny, Convenient – wygodny) to system bardzo wydajny i solidny, a przy tym prosty i niezwykle szybki w montażu. Jest go w stanie przeprowadzić praktycznie każdy, kto lubi „majsterkować” w zaciszu swojego garażu. Elementy konstrukcyjne łączy się ze sobą intuicyjnie na zasadzie „klików”. Wszystko jest skręcane minimalną ilością śrub, a niezbędne otwory montażowe wykonane są już w fazie produkcji. Dzięki profilom, dystansowym i nadprożowym, nie ma potrzeby robienia pomiarów kontrolnych w trakcie trwania montażu.

MAŁE NADPROŻE TO NIE PROBLEM

Przy zastosowaniu systemu RSC, potrzebujemy jedynie 190 mm wolnej przestrzeni nadprożowej dla zamontowania bramy z prowadzeniem standardowym. Wysokość nadproża odnosi się zarówno do bram obsługiwanych ręcznie, jak również automatycznie.

Dla garaży, które posiadają minimalne przestrzenie montażowe, przewidziane zostało prowadzenie niskie, w którym wał ze sprężynami montowany jest na tylnej części prowadnic poziomych. W takim przypadku system ma podział w zależności od rodzaju obsługi bramy.

W przypadku obsługi ręcznej bramy, wymagana przestrzeń nadprożowa wynosi jedynie 75 mm, jeśli jednak wolisz korzystać z napędu elektrycznego, wolne nadproże musi posiadać minimum 125 mm przestrzeni.

PEŁNE WYPOSAŻENIE W STANDARDZIE

Bramy segmentowe SEGME w wykonaniu standard wyposażone są we wszelkie niezbędne elementy, pozwalające na prawidłowe funkcjonowanie produktu, jego montaż, jak również jego w pełni bezpieczne użytkowanie. Każda brama wykonywana jest pod dany wymiar otworu, co nie wpływa na jej wyższy koszt końcowy.

Podając nam wymiary swojego otworu garażowego, otrzymujesz w pełni wyposażoną bramę, wyprodukowaną zgodnie z podanymi parametrami.

NIEZWYKLE PROSTY I SZYBKI MONTAŻ

Dzięki temu, że system prowadzeń RSC został przemyślany w każdym detalu, jego montaż stał się dziecinnie prosty, co pozwala zaoszczędzić tak przecież cenny czas. Jest go w stanie przeprowadzić praktycznie każdy, kto lubi „majsterkować” w zaciszu swojego garażu. Elementy konstrukcyjne łączy się ze sobą intuicyjnie na zasadzie „klików”. Wszystko jest skręcane minimalną ilością śrub, a niezbędne otwory montażowe wykonane są już w fazie produkcji. Wystarczy śrubokręt, klucz 10 i 13 oraz imbus…

Każda nasza brama wyposażona jest w konsole montażowe wału, narożniki wzmacniające boczne, profil nadprożowy z uszczelką oraz profil spinający prowadnice poziome, który służy montażystom również do prawidłowego rozstawu prowadnic pionowych na szerokości, podczas montażu.

Dodatkowym udogodnieniem jest wstępny montaż wału ze sprężynami, który jest dokonywany przez naszych pracowników w fazie produkcji bramy, co znacznie przyspiesza montaż produktu i pozwala uniknąć częstych pomyłek w zamianie miejscami sprężyn czy bębnów. Po prostu otrzymujesz wał, który wymaga jedynie końcowego zmontowania i skręcenia elementów.

image

Bramy segmentowe SEGME zaprojektowane są w sposób uniwersalny. Mogą one być obsługiwane ręcznie bądź automatycznie. Produkt nie wymaga stosowania specjalnych rozwiązań technicznych w sytuacji, kiedy zdecydujesz się na montaż napędu elektrycznego. W takim przypadku oferujemy szeroką gamę pilotów i przełączników renomowanych producentów.

Dziś możliwości wzornicze pozwalają dobrać bramę idealnie pasującą do całej posesji - koloru ścian garażu i budynku, drzwi, okien czy rolet zewnętrznych. Dużym powodzeniem cieszą się wzory imitujące drewno, które dodają ciepła naszym domom. Jednorodne kolory coraz częściej goszczą szczególnie tam, gdzie preferowana jest architektura nowoczesna. Wszystko zależy od Twojego poczucia estetyki i stylu całej zabudowy. Oczywiście i tu możesz liczyć na nasze doradztwo wsparte wieloletnim doświadczeniem.

Dziś możesz sobie pozwolić na pełen komfort w sterowaniu bramą. Każda brama posiada napęd elektryczny, a więc i możliwość zastosowania zdalnego sterowania (pilot) czy sterowania za pomocą aplikacji (smartfon, tablet). W przypadku awarii zasilania, bramę możesz otworzyć za pomocą awaryjnego napędu ręcznego, w który standardowo wyposażona jest każda brama garażowa SEGME.

NOWOŚĆ!

Steruj bramą z aplikacji (smartfon, tablet). Zastosuj nowatorski system sterowania urządzeniami w domu. Gdziekolwiek jesteś, masz wszystko pod kontrolą! System „Inteligentny Dom” możesz budować krok po kroku w oparciu o komunikację Wi-Fi.

image
image

SEGME - wysokiej klasy bramy garażowe.

DOPŁATY

W celu dopasowania produktu do Państwa indywidualnych potrzeb za dodatkową opłatą oferujemy opcje dodatkowe:

 • Zamek standardowy w kolorze z czarnym pochwytem - 135 zł /kpl.
 • Pochwyt wewnętrzny w kolorze czarnym 639BL-IN - 31 zł / szt.
 • Pochwyt obustronny w kolorze czarnym 639BL - 55 zł / kpl.
 • Niskie prowadzenie zamawiane w zestawie z bramą -283 zł / kpl.
 • Okno z czarną ramką zatrzaskową o strukturze drewna, wymiar zewnętrzny 680 x 373, wkład akrylowy 2400-90 - 221 zł
 • Okno okrągłe typu "bulaj" ze skręcaną ramką w kolorze cczarnym o zewnętrznej średnicy 329 mm, wkład akrylowy 2339CL - 209 zł / szt.
 • Okno kwadratowe z ramką ze stali nierdzewnej z podwójną szybą akrylową, wymiar zewnętrzny 230 x 230 mm 2435R1 - 387 zł / szt.
 • Okno okrągłe typu "bulaj" z ramką ze stali nierdzewnej, średnica zewnętrzna 240 mm, wkład akrylowy 2431 - 479 zł / szt.
 • Zdobienie zewnętrzne kwadrat wykonane z alunoxu, wymiar 220 x 220 x 1,5 mm, wzór pełny lub ramka C22C, C22N - 135 zł / szt.
 • Zrobienie zewnętrzne okrągłe wykonane z alunoxu, średnica 280 mm, wzrór pełny lub ramka C28C, C28N - 209 zł / szt.
 • Zdobienie zewnętrzne prostokąt wykonane z alunoxu, wymiar 300 x 220 mm, wzór ramka C30N - 172 zł / szt.
 • Segment bramowy w ramie aluminiowej przeszklony podwójnym akrylem - 430 zł / mb
 • Rygiel wewnętrzny manualny - 37 zł / szt.
 • Drzwi przejściowe w bramie segmentowej z progiem 30 mm, system safe step - 3875 zł / szt.
 • Samozamykacz drzwi przejściowych - 233 zł / szt.
 • Mikrowyłacznik drzwi przejściowych, stosowany przy obsłudze automatycznej - 246 zł / szt.
 • Kratka wentylacyjna wykonana z plastiku w kolorze czarnym, białym lub brązowym - 74 zł / szt.
 • Dodatkowe podwiesie (kątownik perforowany) o długości 2000 mm - 39 zł / kpl.
 • Podwiesie do montażu automatu 2635 - 49 zł / kpl.
 • Blenda nadproża wykonana z panela bramowego w ramach aluminiowych, możliwa do wykonania w kolorach RAL oraz okleinie - 184 zł / mb
 • Jednostronne malowanie bramy w dowolny kolor RAL - 189 zł / m2
 • Okleinowanie bramy na dowolny kolor z palety RENOLIT, możliwe do wykonania tylko w bramie z panelem gładkim - 246 zł / m2

Podane ceny są cenami brutto.

Dopłaty znajdziesz na innych naszych aukcjach.

image

GALERIA

(przykładowe realizacje)

image
image
image
image
Kod produktu Brama
Marka SEGME
Stan Nowy
Typ pełna
Kolor Biały, Brązowy, Czarny, Szary
Wysokość maksymalna (cm) Wyższa
Szerokość (cm) Do 350
Rodzaj bramy Garażowe
Informacje dodatkowe Napęd w komplecie
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie